KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová baterie s výpustí, páčka krystal, bronz KI03KB
KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová baterie s výpustí, páčka krystal, bronz KI03KB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03KB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 182 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864438 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ECO PELLE koš na prádlo 43x48x26cm, hnědá 2462DB
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
ECO PELLE koš na prádlo 47x60x30cm, hnědá 2463DB
na objednávku4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ECO PELLE koš na prádlo 47x60x30cm, krémová 2463CR
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

