KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, zlato KI15KZ
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, zlato KI15KZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15KZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.0300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864629 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
533 Kč
Při platbě předem pouze 502 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, chrom KI15KC
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč

