KIM polička do sprchy, 266x83x107mm, chrom
KIM polička do sprchy, 266x83x107mm, chrom
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-12022100 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 266x83x107 mm |
| Délka | 266 mm |
| Šířka | 266 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hloubka | 107 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Nosnost | 3.0000 kg |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.4680 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197258 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |

