KIM dvojitá polička do sprchy, 263x325x105mm, černá
KIM dvojitá polička do sprchy, 263x325x105mm, černá
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-12022210 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 263x325x105 mm |
| Délka | 263 mm |
| Šířka | 263 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: vícepatrová |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Nosnost | 5.0000 kg |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.9780 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197289 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |

