Keramická sprchová vanička, obdélník 140x80x2cm, creta mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 140x80x2cm, creta mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46140808 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 140x80x2 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353209 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 895-070-000-00-00-95
expedice do 10 dnů2 827 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, černá - 897-070-000-70-00
expedice do 10 dnů3 790 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, černá 895-070-000-00-70-70
expedice do 10 dnů2 659 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 895-070-000-03-00-95
expedice do 10 dnů3 685 Kč

