Keramická sprchová vanička, obdélník 140x80x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 140x80x2cm, agave mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46140804 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 140x80x2 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353193 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 890 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550118080X9507007070
expedice do 10 dnů8 938 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 60 cm, průhledná, černá 550118080X9506000070
expedice do 10 dnů8 582 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 70 cm, průhledná, černá 550118080X9507000070
expedice do 10 dnů8 793 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 50 cm, černý vzor 550518080X9505007070
expedice do 10 dnů8 582 Kč

