KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, carina
KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, carina
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR140-4141 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x35x47,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 40.6933 kg |
| EAN | 8590913995286 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
29 170 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm (80+80cm), dub alabama/bílá mat LE080-2231-02
expedice do 7 dnů21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
38 893 Kč
Při platbě předem pouze 36 521 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm,, dub collingwood/černá mat LE080-1935-03
expedice do 7 dnů21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč


