KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, bílá lesk
KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, bílá lesk
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR140-3030 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x35x47,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 40.6933 kg |
| EAN | 8590913995262 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARUBA konzole s policí 218,4x40x49 cm, černá mat ARK220
na objednávku19 195 Kč
Při platbě předem pouze 17 856 Kč
24 931 Kč
Při platbě předem pouze 23 192 Kč
Koupelnový set TREOS 145, dub Polar KSET-017
na objednávku52 619 Kč
Při platbě předem pouze 49 411 Kč
20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč

