KALDERA SLIM obdélníková vana 180x80x40cm, bílá 60611S
KALDERA SLIM obdélníková vana 180x80x40cm, bílá 60611S
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-60611S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 180x80x40 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 400 mm |
| Objem | 160.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729018940 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Podstavec k akrylátové vaně Polysan, 51,5cm, pár PO60-60
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Vanová souprava, bovden, délka 800mm, zátka 72mm, bílá 71852.10
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 418 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VIVA R asymetrická vana 175x80x47cm, bílá 78119
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 332 Kč
CLEO obdélníková vana 180x80x48cm, šedá 95611.30
na objednávku13 975 Kč
Při platbě předem pouze 13 163 Kč
KVADRA SLIM obdélníková vana 180x80x47cm, bílá 17611S
na objednávku13 149 Kč
Při platbě předem pouze 12 385 Kč


