KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, černá mat KA43/15
KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, černá mat KA43/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.0470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913914386 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Podobné zboží
KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat KA42/15
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

