INSERTA zapuštěná police do obkladu, 810x270 mm, nerez, antracit 1301-82B
INSERTA zapuštěná police do obkladu, 810x270 mm, nerez, antracit 1301-82B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 810x270x120 mm |
| Délka | 810 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Instalace | K zapuštění |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 9.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002222 |
| Taric | 94038900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
RAV SLEZÁK SÁZAVA Baterie dřezová stojánková s otočným ústím - výška 261 mm SA306.5/1
expedice do 7 dnů972 Kč
Při platbě předem pouze 901 Kč
RAV SLEZÁK ZAMBEZI Baterie dřezová stojánková s otočným ústím - výška 262 mm ZA007.0/7
expedice do 7 dnů1 984 Kč
Při platbě předem pouze 1 839 Kč
RAV SLEZÁK AMUR Baterie dřezová stojánková s otočným flexibilním ramínkem AM719.0/10B
expedice do 7 dnů1 756 Kč
Při platbě předem pouze 1 628 Kč
1 274 Kč
Při platbě předem pouze 1 229 Kč


