INSERTA zapuštěná police do obkladu, 510x270 mm, nerez, antracit 1301-53B
INSERTA zapuštěná police do obkladu, 510x270 mm, nerez, antracit 1301-53B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 510x270x120 mm |
| Délka | 510 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Instalace | K zapuštění |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002215 |
| Taric | 94038900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
6 097 Kč
Při platbě předem pouze 5 672 Kč
WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8cm, pravá/levá, bílá/dub stříbrný WA030-3011 59773
na objednávku4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč


