INFINITY CLEANWASH závěsná WC mísa Rimless, baterie a bidet. sprška, bílá 10NFS1005I
INFINITY CLEANWASH závěsná WC mísa Rimless, baterie a bidet. sprška, bílá 10NFS1005I
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-10NFS1005I |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x35x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, CleanWash bidetová sprška |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 20.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687014578 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Bidetová sprška | Ano |
| Délka klozetu | nad 51cm |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
Podobné zboží
AVVA CLEANWASH závěsná WC mísa, Rimless, baterie a bidet. sprška, 35,5x53cm, bílá 100315
na objednávkuMohlo by Vás zajímat


