GAVIOTA skleněné gravírované umyvadlo na desku ? 42cm, černá TY306
GAVIOTA skleněné gravírované umyvadlo na desku ? 42cm, černá TY306
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 42x15 cm |
| Průměr | 420 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942389 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | ostatní |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, černá mat TY6401B
expedice do 7 dnů374 Kč
Při platbě předem pouze 348 Kč
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, chrom TY6401
expedice do 7 dnů340 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč

