GALI keramické umyvadlo 60x42cm, bílá TU0177
GALI keramické umyvadlo 60x42cm, bílá TU0177
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x42 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935879 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DURU keramické umyvadlo 60x40cm, bílá TU0351
expedice do 7 dnů1 831 Kč
Při platbě předem pouze 1 731 Kč
BRAND keramické umyvadlo 60x45cm, bílá TU0428
expedice do 7 dnů2 537 Kč
Při platbě předem pouze 2 360 Kč
NERON keramické umyvadlo 60x48cm, bílá 201.128.0
expedice do 7 dnů2 182 Kč
Při platbě předem pouze 2 058 Kč


