FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 23cm, černá mat FT118/15
FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 23cm, černá mat FT118/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932298 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podobné zboží
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 80 cm, černý fix vzor 550518080X9308007070
expedice do 10 dnů8 793 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, průhledná, zlatá 550118080X9508000050
expedice do 10 dnů9 071 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, transparent, chrom 550518080X9508000001
expedice do 10 dnů9 005 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, průhledná, černá 550518080X9508000070
expedice do 10 dnů9 005 Kč

