FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 20cm, černá mat FT018/15
FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 20cm, černá mat FT018/15
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT018/15 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 188 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931147 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podobné zboží
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat DM018BL
expedice do 7 dnů15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat

