FORATA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom FT041
FORATA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom FT041
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931345 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chrom SG302
expedice do 7 dnů568 Kč
Při platbě předem pouze 528 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Ruční sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chrom 1204-17
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 312 Kč
Podobné zboží
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 1101-41
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
3 403 Kč
Při platbě předem pouze 3 196 Kč
KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom KA41
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041TG
expedice do 7 dnů3 665 Kč
Při platbě předem pouze 3 442 Kč

