FLOSS hydromasážní vana, 145x145x50cm, Active Hydro, chrom 56968
FLOSS hydromasážní vana, 145x145x50cm, Active Hydro, chrom 56968
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-98611.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 145x145x50 cm |
| Délka | 1450 mm |
| Šířka | 1450 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 300.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Rohové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 61.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055358 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
34 254 Kč
Při platbě předem pouze 33 059 Kč
33 721 Kč
Při platbě předem pouze 32 544 Kč
57 500 Kč
Při platbě předem pouze 55 494 Kč
34 649 Kč
Při platbě předem pouze 33 441 Kč

