FLAWO stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, měď mat FR678G
FLAWO stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, měď mat FR678G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 279 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 202 mm |
| Hmotnost / ks | 1.4020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913909436 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Mohlo by Vás zajímat
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, gun metal UBC-AF006GM
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
MIXONA stojánková dřezová / umyvadlová baterie, chrom MG055
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, černá mat/zlato mat UT007BG
expedice do 7 dnů7 815 Kč
Při platbě předem pouze 7 338 Kč

