FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, měď mat FR576PG
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, měď mat FR576PG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FR576PG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 433 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 238 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913951442 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | měď |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, chrom 894-140-101-01-00
expedice do 10 dnů4 161 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, černá 894-140-101-70-00
na objednávku4 308 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 100 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-100-101-50-30
expedice do 10 dnů4 188 Kč

