FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, gun metal FR576GM
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, gun metal FR576GM
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 433 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 238 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913951459 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | grafit |
Mohlo by Vás zajímat
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, černá mat FR576B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, zlato mat FR576GB
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

