HEBE stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom HT430
HEBE stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom HT430
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 108 mm |
| Výška | 464 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 213 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111983 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, černá mat FR576B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
RHAPSODY stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 5550
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
HEBE stojánková dřezová baterie se sprškou, černá mat HT430B
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

