FISA vanová zástěna 800x1500mm, bílá mat, čiré sklo FS1082-W
FISA vanová zástěna 800x1500mm, bílá mat, čiré sklo FS1082-W
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Typ otevírání | Jednodílná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913983573 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč

