FISA vanová zástěna 800x1500mm, černá mat, čiré sklo FS1082-B
FISA vanová zástěna 800x1500mm, černá mat, čiré sklo FS1082-B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Typ otevírání | Jednodílná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913983542 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by Vás zajímat
Lineární plastový žlab 950 mm, medium lesk s odtokem D 50 a otočným sifonem CH PA 950 M
expedice do 7 dnů2 328 Kč
KROKUS nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-860, DN50 2715-90
expedice do 7 dnů3 211 Kč
Při platbě předem pouze 3 036 Kč

