FISA vanová zástěna 700x1500mm, gun metal, čiré sklo
FISA vanová zástěna 700x1500mm, gun metal, čiré sklo
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FS1072-GM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Gun metal |
| Typ otevírání | Jednodílná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913137587 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-140-101-50-00
expedice do 10 dnů4 502 Kč
BESCO LUMIX BLACK, vanová zástěna 100 × 145 cm, černá barva, čiré sklo BCLUMBL100BC
do 10 dnů v e-shopu7 742 Kč
Ravak 10CVS2-100 R bright alu+Transparent 7QRA0C03Z1
na objednávku7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč

