FERRO podstavec pod umyvadlo 565x720x390mm, černá SKA560-1
FERRO podstavec pod umyvadlo 565x720x390mm, černá SKA560-1
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA560-1 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FERRO |
| Rozměr | 56,5x72x39 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Hmotnost / ks | 11.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913914720 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SISTEMA keramické umyvadlo 60x42cm, bílá 10SF50060
expedice do 7 dnů2 567 Kč
Při platbě předem pouze 2 427 Kč
SISTEMA keramické umyvadlo 60x42cm, černá mat 10SF50060-2N
expedice do 7 dnů6 247 Kč
Při platbě předem pouze 5 907 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar L 2dílná posuvná vanová zástěna 120 x 150 cm, průhledná, černá - 896-120-003-01-70
expedice do 10 dnů7 079 Kč
Mexen Velar L 2dílná posuvná vanová zástěna 95 x 150 cm, matná, černá - 896-095-003-31-70
expedice do 10 dnů6 760 Kč
Mexen Rox L 2dílná posuvná vanová zástěna 170 + 80 x 150 cm, průhledná, zlatá - 8C9L-170-080-50-00
expedice do 10 dnů11 512 Kč

