COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody s otvory pro víko 31x54,5cm, černá mat 769626
COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody s otvory pro víko 31x54,5cm, černá mat 769626
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769626 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30,5x54,5x31 cm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Urinál s poklopem |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | Víko urinálu |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015858 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
QUIK samouzavírací podomítkový ventil pro urinál, chrom QK11051
expedice do 7 dnů2 657 Kč
Při platbě předem pouze 2 472 Kč
Sifon pro urinál, skrytý odpad, DN50, plast 191.203.0
expedice do 7 dnů321 Kč
Při platbě předem pouze 303 Kč
Dělící stěna mezi urinály 40x100cm, mléčné sklo PW140
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
161 Kč
Při platbě předem pouze 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody, 31x61cm, otvory víko, bílá ExtraGlaze 769811
expedice do 7 dnů8 247 Kč
Při platbě předem pouze 7 672 Kč
8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
COMMUNITY víko k urinálu, Soft Close, cenere mat MSORS17
na objednávku3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
16 589 Kč
Při platbě předem pouze 15 432 Kč

