EZARA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, bílá lesk EZ601-3030
EZARA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, bílá lesk EZ601-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913991073 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 60x46cm, bílá 1601-60
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč

