EVIA L hydromasážní vana, 170x100x47cm, Active Hydro-Air, chrom 56957
EVIA L hydromasážní vana, 170x100x47cm, Active Hydro-Air, chrom 56957
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-21611.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x100x47 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 58.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055181 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Podobné zboží
48 065 Kč
Při platbě předem pouze 46 389 Kč
49 183 Kč
Při platbě předem pouze 47 468 Kč

