MIMOA hydromasážní vana, 170x75x39cm, Highline Hydro, chrom 57104
MIMOA hydromasážní vana, 170x75x39cm, Highline Hydro, chrom 57104
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71709.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x75x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 221.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 40.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060574 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
COUVERT panel čelní 170x52cm, pravý 72860
expedice do 7 dnů3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Podobné zboží
46 070 Kč
Při platbě předem pouze 44 463 Kč
46 775 Kč
Při platbě předem pouze 45 144 Kč
44 711 Kč
Při platbě předem pouze 43 152 Kč

