ESTA zrcadlo v dřevěném rámu 580x780mm, stříbrná s proužkem NL395
ESTA zrcadlo v dřevěném rámu 580x780mm, stříbrná s proužkem NL395
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NL395 |
Dostupnost:
na objednávku
ESTA zrcadlo v dřevěném rámu
- možno vyrobit v atypickém rozměru (doba dodání 6 týdnů, cena na dotaz)
- otočné o 90°
- rozměr zrcadloviny 500x700 mm
- barva rámu: stříbrná
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VALERIA & ESTA |
| Rozměr | 58x78 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 780 mm |
| Barva rámu | Stříbrná |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 4.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868467 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Barva | stříbrná |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
DURANGO zrcadlo s LED osvětlením 600x800mm, senzor DG060
expedice do 7 dnů6 484 Kč
Při platbě předem pouze 6 032 Kč
TIGA zrcadlo s policí 48x67cm, bronz HZ206
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
PIRI zrcadlo s LED osvětlením 60x80cm PR600
expedice do 7 dnů6 502 Kč
Při platbě předem pouze 6 048 Kč
FLOAT zrcadlo s LED podsvícením 600x800mm, bílá 22572
expedice do 7 dnů8 024 Kč
Při platbě předem pouze 7 464 Kč

