ESPACE skříňka 25x172x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, borovice rustik ESC120-1616
ESPACE skříňka 25x172x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, borovice rustik ESC120-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC120-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 25x172x32 cm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 19.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898204 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
10 913 Kč
Při platbě předem pouze 10 152 Kč
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč

