ESKINADO elektrický sušák ručníků, hranatý, 600x1500 mm, 130 W, nerez lesk ER450V
ESKINADO elektrický sušák ručníků, hranatý, 600x1500 mm, 130 W, nerez lesk ER450V
- Integrovaný kolébkový vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESKINADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1500 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 130.00 W |
| Hmotnost / ks | 3.5300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924071 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | nerez |
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi, hranatý ER140
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč
METRO-E elektrické otopné těleso rovné 500x1340 mm, 500 W, bílá ME513
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč


