ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 900 mm ES1590-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 900 mm ES1590-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967092 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 900 mm ES1190-03
expedice do 7 dnů6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 269 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-04
expedice do 7 dnů7 207 Kč
Při platbě předem pouze 6 788 Kč
5 968 Kč
Při platbě předem pouze 5 621 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 900 mm ES1090-01
expedice do 7 dnů5 917 Kč
Při platbě předem pouze 5 573 Kč


