ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965067 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, bílá mat ES7234
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, kouřové sklo AXC140SC
expedice do 7 dnů10 447 Kč
Při platbě předem pouze 9 810 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, čiré sklo AXC140CL
expedice do 7 dnů9 217 Kč
Při platbě předem pouze 8 655 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-05
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1400 mm ES1014-07
expedice do 7 dnů9 176 Kč
Při platbě předem pouze 8 643 Kč


