ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1200 mm ES1112-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1200 mm ES1112-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965401 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, sklo Flute AXC120FL
expedice do 7 dnů9 791 Kč
Při platbě předem pouze 9 194 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-02
expedice do 7 dnů8 204 Kč
Při platbě předem pouze 7 727 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-07
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-06
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč


