ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 800 mm ES1480-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 800 mm ES1480-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999437 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 201 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 800 mm ES1580-04
expedice do 7 dnů6 691 Kč
Při platbě předem pouze 6 302 Kč
6 089 Kč
Při platbě předem pouze 5 735 Kč
6 089 Kč
Při platbě předem pouze 5 735 Kč


