ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968686 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1000 mm ES1510-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-01
expedice do 7 dnů7 200 Kč
Při platbě předem pouze 6 761 Kč
7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1000 mm ES1010-02
expedice do 7 dnů6 398 Kč
Při platbě předem pouze 6 026 Kč

