ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968334 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1100 mm ES1311-04
expedice do 7 dnů8 583 Kč
Při platbě předem pouze 8 084 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-04
expedice do 7 dnů8 266 Kč
Při platbě předem pouze 7 762 Kč
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-06
expedice do 7 dnů8 913 Kč
Při platbě předem pouze 8 370 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, kouřové matné sklo AXC110SM
expedice do 7 dnů9 381 Kč
Při platbě předem pouze 8 809 Kč

