ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1100 mm ES1011-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1100 mm ES1011-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965098 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-08
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-07
expedice do 7 dnů9 262 Kč
Při platbě předem pouze 8 724 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-06
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-05
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč


