ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968204 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
expedice do 7 dnů
507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-07
expedice do 7 dnů9 405 Kč
Při platbě předem pouze 8 832 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, čiré sklo AXC120CL
expedice do 7 dnů8 479 Kč
Při platbě předem pouze 7 962 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-06
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-06
expedice do 7 dnů9 405 Kč
Při platbě předem pouze 8 832 Kč

