ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1200 mm ES1112-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1200 mm ES1112-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 66.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965319 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-08
expedice do 7 dnů10 122 Kč
Při platbě předem pouze 9 534 Kč
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-07
expedice do 7 dnů9 405 Kč
Při platbě předem pouze 8 832 Kč
5 329 Kč


