ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968310 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo AXC150CL
expedice do 7 dnů9 627 Kč
Při platbě předem pouze 9 040 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute AXC150FL
expedice do 7 dnů11 349 Kč
Při platbě předem pouze 10 657 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-06
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-03
expedice do 7 dnů10 182 Kč
Při platbě předem pouze 9 590 Kč

