ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-07
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913999567 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-08
expedice do 7 dnů9 077 Kč
Při platbě předem pouze 8 524 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1000 mm ES1310-05
expedice do 7 dnů8 746 Kč
Při platbě předem pouze 8 238 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1000 mm ES1010-01
expedice do 7 dnů6 347 Kč
Při platbě předem pouze 5 978 Kč

