ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967191 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MODULAR SHOWER jednod zástěna pevná k instalaci na zeď, s otvory na držák 1000 MS1-100-D
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 796 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-02
expedice do 7 dnů7 516 Kč
Při platbě předem pouze 7 079 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-06
expedice do 7 dnů8 402 Kč
Při platbě předem pouze 7 914 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1000 mm ES1310-08
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč


