ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 700 mm ES1270-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 700 mm ES1270-04
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1270-04 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967344 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 700 mm ES1470-01
expedice do 7 dnů5 724 Kč
Při platbě předem pouze 5 375 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 700 mm ES1170-02
expedice do 7 dnů5 624 Kč
Při platbě předem pouze 5 297 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 700 mm ES1370-03
expedice do 7 dnů5 882 Kč
Při platbě předem pouze 5 540 Kč
5 624 Kč
Při platbě předem pouze 5 297 Kč


