ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 662mm, sklo Marron AXB70MR
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 662mm, sklo Marron AXB70MR
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB70MR |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996634 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 700 mm ES1470-01
expedice do 7 dnů5 724 Kč
Při platbě předem pouze 5 375 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 700 mm ES1070-01
na objednávku5 143 Kč
Při platbě předem pouze 4 844 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 700 mm ES1570-03
expedice do 7 dnů5 624 Kč
Při platbě předem pouze 5 297 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 700 mm ES1170-03
expedice do 7 dnů5 624 Kč
Při platbě předem pouze 5 297 Kč

