ESCA GOLD MATT sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 900 ES1490-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 900 ES1490-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999499 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 900 mm ES1490-01
expedice do 7 dnů6 708 Kč
Při platbě předem pouze 6 299 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-03
expedice do 7 dnů6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 269 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, kouřové sklo AXC90SC
expedice do 7 dnů7 987 Kč
Při platbě předem pouze 7 500 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 900 mm ES1190-03
expedice do 7 dnů6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 269 Kč


