ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-08
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968600 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
4 076 Kč
Při platbě předem pouze 3 792 Kč

